Podzemní lokalizační systém

Podzemní lokalizační systém DigiTrak Eclipse

Podzemní lokalizační systém DigiTrak Eclipse

DigiTrak® Eclipse® iGPS® (Podzemní lokalizační systém) je převratný nový naváděcí systém pro důlní průmysl. Je prvním svého druhu, který zobrazuje polohu vrtací hlavy a lokalizuje body v reálném čase z ptačí perspektivy.
Tímto jedinečným naváděcím systémem pokročil stav lokalizačních systémů v mnoha ohledech. Za prvé, použitá frekvence použitá systémem byla vybrána po vyhodnocení mnoha míst, tak aby určená optimální frekvence byla bez rušení. Za druhé, patentovaná 3D konfigurace antény umožňuje jednotce "vidět" lokalizované body a polohu vysílače, a umožňuje operátorovi ke kterémukoliv z nich jít přímo. Navíc poskytuje přijímač 3D vzdálené řízení ve směrech vlevo/vpravo a nahoru/dolů. Velký displej ovládaný pomocí menu poskytuje na jediný pohled všechny informace o orientaci vysílače. Grafické zobrazení je jednoduché, nepotřebujete vyhodnocovat grafy nebo šipky. Snadno pochopitelné menu navede operátora k požadované funkci, jako např. kalibrace, self-test (autodiagnostika), ultrasonic (nastavení ultrazvuku), mód lokalizace hloubky, atd.
První věci, které si všimnete, když provádíte lokalizaci se systémem Eclipse®, je intuitivní způsob nalezení lokalizačních bodů a nalezení přesné pozice vrtací hlavy. Uprostřed displeje je čtverec, který představuje přijímač. Abyste nalezli lokalizační bod, jednoduše pohybujte přijímačem tak, aby cíl
reprezentující lokalizační bod se pohnul dovnitř čtverce. Je to tak jednoduché - target-in-thebox™ - cíl ve čtverci. Můžete přímo přejít na lokalizační bod z kteréhokoliv směru - jakmile je cíl ve čtverci, budete nad lokalizačním bodem.
Když jste nalezli přední lokalizační bod s přijímačem DigiTrak® Eclipse®, stejně jako s přijímači série Mark, můžete určit směr vlevo/vpravo, rovněž tak předpovědět hloubku vrtací hlavy bez zastavení vrtání. Tím, že jste mimo před vrtací hlavou, ji vlastně řídíte a usměrňujete za použití navádění look-ahead®.
Systém DigiTrak® Eclipse® usnadňuje a zpřesňuje dálkové řízení, protože jste schopni programovat ve vaší cílové hloubce. Během dálkového řízení je zobrazována aktuální hloubka. Zobrazení cíle a cílového terčíku pomáhá operátorovi dosáhnout přesnou hloubku a poziční nastavení vlevo/vpravo nástroje.
Přijímač Eclipse® obsahuje standardní NiCd články DigiTrak® a dobíječku. Vysílače Eclipse® jsou stejné velikosti jako vysílače DigiTrak® série Mark, takže systém Eclipse® může být použitý bez změny nástrojů.

Přijímač DigiTrak® Eclipse® iGPS

Z důvodu jedinečné konfigurace antény může systém Eclipse® provádět pokročilé techniky dálkového řízení jako např. vlevo/vpravo a nahoru/dolů.

Displej dálkového řízení DigiTrak® Eclipse® iGPS

Displej dálkového řízení DigiTrak® Eclipse® iGPS

Displej vzdálené jednotky DigiTrak® Eclipse® je velkoformátový grafický displej s intuitivní indikací řízení. Vzdálená jednotka ukazuje stejné informace jako ty zobrazené na přijímači a může získat informace s přijímačem až do vzdálenosti 610 m vzdálené jednotky. Informace zobrazené na displeji vzdálené jednotky zahrnují sklon, válec, teplotu vysílače a stav baterie. Displeji vzdálené jednotky dodává energii stejná NiCad baterie DigiTrak® jako u přijímačů DigiTrak® a Eclipse®.
Vzdálená jednotka Eclipse® zobrazuje graf, který ukazuje posun vlevo/vpravo a nahoru/dolů zamýšleného zamíření na cíl. Cílová hloubka a směr mohou být naprogramovány do vzdálené jednotky Eclipse® pro provedení operace vrtu ve správném směru. Tato funkce je skvělá pro dálnici, malou řeku a křížení železnice.

Login

Napište nám

Vaše jméno/firma:

Váš e-mail:

Váš telefon:*

Váš-text:

Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu


Opište prosím, kontrolní kód z obrázku

Opište prosím, kontrolní kód z obrázku:


IG drilling protlaky, Grundomat, Grundodrill

Created by © 2009/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign